Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Creative Ajans Nedir ?

Creative Ajans

Creative kelimesi hemen her yerde duyar olduk karşımıza çıkan ajansların yarısı creative olarak hizmet vermekte. Peki bu Creative Ajans Nedir?

Öncelik olarak Creative ne anlama gelmektedir; ‘yaratıcılık yeteneği olan, zeka, düşünce ve hayal gücünden yararlanarak görülmeyen bir şeyi ortaya koyan ve çıkaran’ demektir. Reklam ajansları müşteriden almış oldukları bilgi ve istenilen hizmetlere göre çalışmakta ve müşterinin istediği şekilde hizmet gerçekleştirilmektedir.  Creative Ajanslarda ise firmaların, yöneticilerin veya müdürlerin akıllarına gelmeyecekleri işleri yaparlar. Burada müşteriye amaç farklı ve yaratıcı bir hizmet sunmakdır. Birçok ajans içerisinde Creative ajanslar kurumsal alanda en çok rağbet gören ve tercih edilen oldu. Creative yaratıcı, neden olan oluşturan anlamına gelir.

İş hayatında yaracılığın sınırı yoktur. Rakiplerden farklı olmak ve ön plana çıkmak için çok daha farklı bir boyut kazandırır. Creative ajanslarda yaratıcı güçlü bir ekip olarak işi aldıktan sonra müşteriden aldığı brieflerle birlikte farklı çözüm önerileri sunar. Creative ajans müşterisinin en iyi şekilde müşterisine ulaştırmada yaratıcı ve farklı çözüm önerileri ve projeleri ile birlikte ulaşmasına aracılık sağlar.

Creative ajanlar üretmiş oldukları fikirleri ile reklam vb alanlarda o markanın uzun yıllar boyunca değerine değer katarak müşterisini her anlamda ileriye taşıyarak yol almasını sağlar.

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
HEMEN ARA
YOL TARİFİ