HARİTALARA KONUM EKLEME
google harita ekleme

Google Haritalara Firmanızı Eklemek İçin Yapmanız Gerekenleri Biliyor musunuz? Cevabınız hayır sa Google Haritalara Firma Kaydı ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Firmanızı Zirveye Çıkarın

Müşteriler ürünlerinizi bir çok farklı platformda arıyor olabilir. Firmanızı Google, Apple, Facebook, Bing, Yandex Haritalarına  taşıyarak hem iş potansiyelinizi zirveye taşıyın hem de arama motoru sıralamanızı olumlu yönde etkileyin

Sıralamanızı Arttırın

Harita konumları sayesinde yüzlerce  internet servisinde firma bilgileriniz görüntülenir ve tıklanma sayınız artar. Bu darama motorlarındaki sıralamanıza etki eder ve konumunun yükselmesini sağlar.

Haritaların Tıklanmalara Etkisini Küçümsemyin

Başlığı kısa bir örnekle açıklayacak olursak;  Google da bir servis aradığınızda  Google Adwords Reklamlarından hemen sonra haritaların yer aldığını göreceksiniz. Harita siteden daha önce çıkıyor insanların en az %70 aşağıda yer alan sitelerden önce haritaya tıklıyorlar.

Bizden Destek İsteyebilirsiniz

Konum Ekleme Talebi

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak haritalara eklenme taleplerinizi hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. İlgili departmandaki arkadaşlarımız sizleri arayarak arama değerlerinize uygun geri dönüş sağlamanız amacıyla sizlerden detaylı bilgi alacaklardır.

Harita aramalarında yer almak ve müşterilere istenilen kelimelerde ve lokasyonda ulaşmak için sizler adına detaylı bir çalışma yürütmekteyiz.

    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ