Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Acil Kartvizit

Acil Kartivizt Baskı ve Tasarım

Kartvizit kurumsal kimliğin en önemli unsurlarından biridir. Ayrıca pazarlama sistemleri açısından ilk temas noktası kabul edilmektedir. Nasıl bir özenli bir mağaza vitrini ile özensiz bir mağaza vitrini arasında müşteri tercihleri arasında fark varsa. Ucuz ve kötü tasarımla yapılmış bir kartvizitle profesyonel ellerden çıkmış kartvizit arasında da o fark vardır. Firmanızın ilk temas noktasında kötü bir imaj çizmesini istemiyorsanız Kavacık da 2001 yılından beri hizmet vermekte olan Eurosoft Kurumsal Hizmetlerden yardım alabilirsiniz. Acil ve diğer kartvizit türleri için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. Acil Kartvizit Baskı hizmetlerinde talep edilecek ürün adedinin fazla olması fiyatları aşağı çeken bir unsurdur.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ