Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Acil Matbaa

Kavacık Acil Matbaa Hizmetleri

Kavacık ve Beykoz çevresinde acil matbaa baskı işleriniz için sizlerin hizmetinizdeyiz

Kavacık Acil Matbaa Hizmetleri olarak mümkün olan en kısa sürede tasarım ve baskı hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. Acil baskıda ki ürünün türü teslim süresini belirleyen ana etmendir. Örneğin acil kaşe süresi toplamda 10 dakika sürerken, acil kartvizti baskısı tasarım mevcutsa baskı ve baskı sonrası kesim de dahil olmak üzere 30 dakikayı bulabilmektedir. Ancak özel kesim kabartma laklı bir kartvizit istediğinizde bunun baskı süresi acil dahi olsa 3 günü bulur. Zira kesim bıçağı oluşturmak selefon çekmek için mürekkebin kuruma süresi ve lak atma süreleri mecburi sürelerdir. Genelde acil matbaa işlerinde en uygun seçenekler; kaşe, kartvizit, broşür, el ilanı gibi hizmetlerdir.

Acil baskı işleriniz için öncelikle sağ tarafta yazan telefon ve Whatsapp hattımızı aramanızı öneririz. Baskı türü,  teslim süreleri ve ücretleri ile ilgili bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz

Matbaa Baskı Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz

Matbaa Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. Matbaa Baskı hizmetlerinde talep edilecek ürün adedinin fazla olması fiyatları aşağı çeken bir unsurdur.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Matbaa Türünüzü belirlerken yukarıda vermiş olduğumuz matbaa baskı çeşitleri isimlerinden yararlanabilirsiniz.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ