Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Baskes

Baskes Baskı ve Tasarım

Baskes nedir? Baskes nerelerde kullanılır?

Baskes folyo malzemesinden yapılmakta ve özel grafik tasarım olarak çizilen tasarımın girintili ve çıkıntılı çok alanın olması ile bu alanların belirlenmesi ile etiket işlemlerinde rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Farklı folyo türleri tercih edilerek Baskes tercih edilebilmektedir. Renkli Folyo, Metalize Folyo, Gümüş Yaldızlı Folyo çeşitleri kullanılmaktadır, Kavacık Baskes hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmakta ve alanında uzman profesyonel grafik ekibimiz ve uygulayıcı ustalarımız ile hizmetlerimizi en ivedili şekilde gerçekleştirmekteyiz. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Başlıca uygulama ve kullanım alanları;

Vitrin Cam Yazıları,

Kampanya Cam Yazıları,

Vitrin Tasarımları

Araç Üstü Yazılar,

İndirim Cam Yazıları,

Ürün Etiketleri,

Araç Etiketleri

Olmak üzere Kavacık Baskes ve Beykoz Baskes hizmetleri için firmamız ile hemen irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabiliirsiniz.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Baskes Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ