Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Folyo Baskı

Folyo Baskı ve Tasarım

Folyo baskıda kullanılan Folyo malzemesi genellikle dijital baskı işlerinde kullanılan arkası yapışkanlı pvc türünde bir malzemedir. Folyo tek başına başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan yapışabilme özelliğine sahiptir. Reklam sektöründe sıklıkla Folyo baskı kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Dijital baskı yönetimi ile Folyo üzerine baskı görseli sınırsız olmakta istenilen tasarım gerçekleştirilerek Kavacık Folyo uygulaması yapılabilir. Folyo baskı rakam, yazı, şekil, desen olmak üzere tüm görsellikte yaratılabilinir.

Başlıca uygulama alanları:

Araç Kaplama,

Cam Giydirme,

Vitrin Reklam Yazıları

Cam dekorasyonları,

Reklam Cephe-Bina Kaplamaları

Kavacık Folyo ve Kavacık Folyo Baskı, Kavacık Folyo Baskısı  için hemen bizimle irtibata geçerek uzman kadromuzdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başlıca Folyo Çeşitleri

 • Normal Folyo

Tabelalarda ve cam vitrinlerde olmak üzere, cephelerde ve yönlendirmelerde kullanılır.

 • Cast Folyo

Girinti ve çıkıntı olan bir çok yerde özellikle araç kaplamalarında uygulanarak sıcak hava ile üerine laminasyon atıldığında daha uzun ömür olur.

 • Şeffaf Folyo

Şeffaf Folyoya dijital baskı ters olarak gerçekleştirilir ve içeriden yapıştırılır.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Folyo Baskı Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Folyo Baskı Türünüzü belirlerken yukarıda vermiş olduğumuz Folyo çeşitleri isimlerinden yararlanabilirsiniz.

  Sonraki Yazı
  Önceki Yazı
  HEMEN ARA
  YOL TARİFİ