Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Kompozit Oyma Tabela

Kompozit Oyma Tabela İmalat ve Tasarım

Kavacık Kompozit Oyma Tabela işleminde genellikle pleksi, aliminyum ve paslanmaz harflerin varsa logonun şeklinin verilerek oyulması ile gerçekleştirilir. Dekupe tabela çeşidi sık kullanılan ve tercih edilen bir tabela çeşittedir. Reklam için en çok kullanılan ve tercih edilen tabeladır. Bir yerin belirgin şekilde görünürlüğünü arttırmada  ve dikkat çekmede tabela kullanılır. Kavacık Kompozit Oyma Tabela istenilen şekilde şekillendirilerek firmaya özel olarak yapılır. Geceleri dikkat çekici ve belirgindir. Çok uzaktan dahi net bir şekilde görünebilir.  Kavacık Kompozit Oyma Tabela uzun ömürlü ve dayanıklı bir tabela türüdür. Kaliteli malzemesi ile en çok tercih edilen tabela türüdür. Firmamız en iyi ustaları ile Kavacık Kompozit Oyma Tabela kaliteyi, farklılığı ve tam donanımı ile çalışmalarını en hızlı şekilde sürdürmektedir.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Tabela Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ