Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Marka Danışmanlığı

Marka Üretim ve Tescil

Bir ürünün marka oluşum süreci çok dikkat ve planlama gerektirmekte ve titiz davranılması önem arz etmektedir. Firmamız alanında uzman ekibi ile birlikte sizlere tam donanımlı bir destek gerçekleştirmekte ve buna göre hizmetlerimizi oluşturmaktayız. Belirlenen strateji ve planlar ile markanız oluşturuldu, ancak marka oluşum sürecinden sonra da oldukça önemli olan ve dikkat edilmesi gereken Kavacık Marka Tescili olacaktır. Marka oluşum sürecinden sonra marka tesciline mutlaka yaptırmak çok önem arz etmektedir. Markanızın adını hukuksal olarak sizden önce bir başkasının yaptırmasını istemezsiniz. Kavacık Marka Danışmanlığı uzman teknik ekibi ile sizlere tam donanımlı çalışmalarımız ile yardımcı oluyoruz. Kavacık Marka Yönetimi ve daha pek çok danışacağız reklam ve işbirlikleri için bizimle hemen irtibata geçiniz.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Marka Danışmanlık Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan Marka Danışmanlık, Marka Üretim, Marka Değerinin Yükseltilmesi ve PR  hizmeti ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. Marka Danışmanlık Ücreti hizmetlerinde standart bir fiyat olmadığı için sizin taleplerinize ve bütçenize göre planlama yapılmaktadır.

Eğer bir markanız varsa marka adı kısmını doldurmayı unutmayınız.. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ