Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı ve Tasarım

One Way Vision Nedir?

One Way Vision bir diğer adıyla Delikli Folyo’dur. Yapışkanlı delikli pvc olan One Way genellikle reklamcılık sektöründe sıklıkla kullanılır. One way Vision delikli olmasının nedeni içeriden dışarıya bakıldığında sanki delikli bir stickker yokmuş gibi görünmesidir. Bu işlem sadece One Way Vision ustaları tarafından yapılmalıdır.

Kavacık One Way Vision İşlemi yapılmadan önce tasarlanacak reklam alanı görselleri ve yazıları ne isteniliyorsa Grafik Tasarımcı tarafından Tasarlandıktan sonra baskı uygulanacak alanın ölçüleri alınarak baskı İşlemine geçilir. Kavacık One Way Vision Baskı hizmetleri için bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız uzun süreli şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve çalışmalarını ivedilikle ve büyük bir kalite ile sürdürmektedir.

Kavacık One Way Vision, Kavacık One Way Vision Baskı kullanım alanlarından başlıcaları şunlardır.

Cam Cephe Giydirme, Cephe Kaplama, Vitrin Cephe Kaplama, Araç Cam Giydirme, Bina Cephe Kaplama uygulama alanları olarak tercih edilmektedir.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

One Way Vision Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    Sonraki Yazı
    Önceki Yazı
    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ