Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Pankart Baskı

Pankart Baskı ve Tasarım

Pankart baskıları reklam ve dış mekan tanıtım ürünleri başta olmak üzere sıkça tercih edilen bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Mağaza, dükkan, işletme önlerinde alanın belirginliğini veya kampanya ya da herhangi bir etkinlik için müşterilerin dikkatini çekmede oldukça etkili bir reklam aracıdır. Kavacık Pankart tasarımında müşteriyi pankarta dikkatini çekmek için özel tasarımlar gerçekleştirerek istenilen hedefe yönlendirmekteyiz. Farklı tasarımlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Dış mekan koşullarına dayanıklı olması için Avrupa vinil malzeme kullanılarak ve özel dikim teknikleri ile Pankartın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız.

Tercih edilen ve kullanılan Pankart türleri;

Etkinlik duyuru Pankartları,

Konser Pankartları,

Seçim Pankartları,

Evlilik Teklifi Pankartları,

Duyuru Pankartları,

Kampanya Pankartları,

Yönlendirme Pankartları olmak üzere çokça çeşitli alanlarda ve yerlerde tercih edilebilir. Beykoz pankart baskı için Eurosoft ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Pankart Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
WhatsApp DESTEK whatsapp
HEMEN ARA
YOL TARİFİ