Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kavacık Pleksi Harf Tabela

Plkesi Harf Tabela İmalat ve Tasarım

Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir cam türüdür.  Klasik bir cama oranla darbelere karşı 6 kat daha yüksek oranda dayanıklıdır. Reklam sektöründe en çok kullanılan tabela çeşitlerinde tercih edilen malzemedir. Daha modern ve şık görünümü ile tercih edilmektedir.  Kavacık Pleksi Harf Tabela her firmaya özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.  Kavacık Pleksi Harf Tabela renk bakımından solma yapmaz ve dayanıklıdır. Kavacık Pleksi Harf Tabela ışıklı ve ışıksız yapılabilmektedir.  Dikkat edilmesi gereken nokta Kavacık Pleksi Harf Tabela senelik olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu tabelanızın daha canlı ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Tabela Fiyat Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
WhatsApp DESTEK whatsapp
HEMEN ARA
YOL TARİFİ