Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kurumsal Böcek İlaçlama Hizmetleri

Kurumsal İlaçlama Hizmetleri

Eurosoft Kurumsal İlaçlama Hizmetleri olarak bireysel alanlar dışında kalan ofis, fabrika, pastane, lokanta, AVM , Site vb alanların ilaçlama hizmetlerini sunmaktayız. Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarında hizmet sunan ilaçlama ekibimiz sektöründe en az 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir kadrodan oluşmaktadır.

İlaçlama konusunda profesyonel bir desteği içine alan bir süreci ifade eden kurumsal ilaçlama hizmetleri profesyonellik yanında ayrıntılı bir çalışma ve raporlamayı da kapsamaktadır.  Kurumsal İlaçlama,  Şirketler, Ofisler, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm ilaçlama hizmetlerini de içermektedir.

Kurumsal Periyodik İlaçlama Hizmetlerimizle kurum ve kuruluşlarınızın her zaman güvenli ve haşeresiz kalmasını sağlıyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan Eurosoft Kurumsal İlaçlama Hizmetleri son teknoloji cihazlar ve insan sağlığına zarar vermeyen renksiz ve kokusuz kaliteli ürünler ile çevre sağlığına duyarlı hizmet vermektedir. Sizler de kurumsal ve periyodik ilaçlama hizmetleriniz için sektöründe önemli konuma sahip profesyonel bir takımla çalışmak isterseniz hemen bizi arayabilir yada fiyat teklif formumuzu doldurabilirsiniz

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Kurumsal İlaçlama Fiyat Talep Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak kurumsal ilaçlama hizmetlerimizle ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talep Ettiğiniz kurumsal ilaçlama türü ve ilaçlama yapılacak haşere ve mekan bilgilerini  belirtmeyi unutmayınız

    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ