Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kurumsal Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri

Kurumsal Ofis Malzemeleri

Kurumsal Ofis Malzemeleri

Eurosoft kurumsal hizmetler olarak tüm ofis ve kurum ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekteyiz. Ofisinizin veya kurumunuzun kırtasiyeye, gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, teknoloji malzemelerinden ofis mobilyası ve dekorasyonuna kadar A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat anlayışı ile tedarik ediyor ve tüm ihtiyaçlarınızı tek adresten sağlamanıza katkıda bulunuyoruz.

Okul ve ofis kırtasiye malzemeleri sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet vererek edindiğimiz tecrübe ile tedarikçi ve müşterilerimizle güven odaklı bir hizmet anlayışı oluşturduk. Sektörle alakalı tüm yenilikleri yakından takip eden ve müşteri memnuniyetini çalışmalarında değişmez ve tek kaide olarak benimseyen Eurosoft,  Komple Ofis Çözümleri (KOÇ) sistemi ile konusunda dünyada ve Türkiye’de tek olma özelliğine sahiptir.

Bir ofisin öncelikli kurumsal ihtiyaçları nedir sorusuna cevap olarak sunmaya çalıştığımız konsept hizmet anlayışı ile zamandan ve maliyetlerden tasarruf edersiniz. Sizin için detaylı çalışmalar yürüten ekiplerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda en kaliteli ve ekonomik çözümleri üreterek hizmet risklerinizi “sıfır” a düşürmektedirler.

2001 yılından beri hizmet vermekte olan Eurosoft Kurumsal Hizmetler ile çalışmak istiyorsanız bizi hemen arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlerle irtibata geçecektir.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Teklif Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak ihtiyacınız olan Ofis ürünleri ile  ilgili fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ