Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Kurumsal Temizlik Profesyonel Bir Hizmettir.

Eurosoft Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak 2007 yılından beri sizlere profesyonel temizlik hizmetleri konusunda temizlik şirketlerinden beklediğinizin ötesinde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. ISO 9001-200 (Kalite Yönetim Sistemi) TSE EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemleri), TSE 18001-2001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri), TSE (hizmet Yeri Yeterlilik) belgelerine sahip ve bu standartları temek prensip olarak benimseyerek hizmet vermekteyiz.

Temizlik konusunda profesyonel bir desteği içine alan bir süreci ifade eden kurumsal temizlik profesyonellik yanında titiz bir çalışmayı da ifade etmektedir.  Kurumsal Temizlik,  Şirketler, Ofisler, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm temizlik gereksinimlerinin tek elden karşılanmasıdır.

Kurumsal temizliğin genel hizmet alanları Bina iç/dış Temizliği, Cephe Temizliği, Stand Temizliği, Fuar Temizliği, Genel Ofis Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri, Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama, Endüstriyel Üretim Alan Temizliği ve Site Temizliğidir. Bu bağlamda bu hizmetleri Şirketler, Ofisler, Belediye Birim ve Yan Kuruluşları, Üniversite ve Kampüsler, Hastaneler,  Okullar, Oteller, Siteler, Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri, Turistlik Tesisler, Plazalar, İş Merkezleri, Eğlence Merkezleri, Spor Salonları ve diğer kurum ve kuruluşlara veriyoruz.

Periyodik Temizlik Hizmetlerimizle kurum ve kuruluşlarınızın her zaman temiz ve özenli kalmasını sağlıyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan Eurosoft Kurumsal Temizlik Hizmetleri son teknoloji cihazlar ve insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ürünler ile çevre sağlığına duyarlı hizmet vermektedir. Sizler de ciddi ve işine özenen bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Bizden Hemen Teklif İsteyebilirsiniz

Kurumsal Temizlik Fiyat Talep Formu

Sağ tarafta yer alan formu kullanarak kurumsal temizlik hizmetlerimizle fiyat teklif taleplerini hızlı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizi bir kurum adına yapıyorsanız lütfen kurum adı bölümünü doldurmayı unutmayınız. Ekibimiz taleplerinizi hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Talep Ettiğiniz kurumsal temizlik türünü belirtmeyi unutmayınız

    HEMEN ARA
    YOL TARİFİ