Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmetleri

Eurosoft olarak sizlere kurumsal SEO danışmanlığı ve ajans hizmetlerini ulusal ve uluslararası çerçevede vermekteyiz. Konvansiyonel SEO anlayışının yıkıldığı günümüz şartlarında SEO yu bu dar kalıpların dışına taşıyarak yenilikçi ve özgün bir anlayış benimsemekteyiz.

Eurosoft olarak SEO hizmetlerimizde UX (kullanıcı deneyimi) ve geri dönüşüm odaklı planlama ve buna uygun pazarlama stratejileri geliştirmekteyiz. Bizim açımızdan SEO hizmeti gelenekselin ötesinde Holistik bir yapıdadır. Siteye giren ziyaretçi sayısı kadar o ziyaretçilerin satın almaya yönelmesi, sayfalarda kalma ve çıkış süreleri, müşteri deneyimleri ve geri dönüşüm oranları da stratejik SEO planlamamızın önemli unsurlarındandır. SEO yaparak sitenize çekilen ziyaretçi sizlere kazanç olarak geri dönmüyorsa ve sayfa terk oranlarınız yüksekse bu SEO çalışmalarınızın geleneksel ve güncel olmayan bir sistemle yürütüldüğünü göstermektedir. İçerik yönetimi gelişi güzel yapılan ve ziyaretçilerinizi memnun etmeyi değil sırf arama motorlarını memnun etmeyi amaçlayan SEO devri artık kapanmıştır.

Bizim de gerçekleştirdiğimiz Türkiye’de ve dünyada geçerli markalara SEO hizmeti vermek referanslar açısından önemlidir. Ancak bilinirliği yüksek olmayan hatta yeni kurulmuş, internette ve sektörde bir yere gelmek isteyen firmalara SEO hizmeti verebilmek ve başarıyı yakalamak daha önemlidir. Dünyaca ünlü bir hamburger firmasının zaten ziyaretçi sayıları SEO yapmasalar bile yüksektir ve aramalarda üst sıralarda çıkmaları doğaldır. Bu bizim için yeterli bir başarı sayılmaz.  Değerli olan sıfırdan bir firmayı sektöründe önemli bir konuma getirebilmektir. O mutluğu ve heyecanı birlikte yaşamak paha biçilmez bir ödüldür.

Bizim için SEO, bütünsellik anlayışı içinde Sosyal Medya ve Pazarlama stratejilerini de barındıran, konvansiyonel reklamlar gibi offline hizmetleri de içeren bir bütündür. Hepsi birlikte ve bir arada önemlidir. Bu sebeple artık dijital pazarlama stratejilerine hakim olmadan gerçek anlamda SEO hizmeti vermek imkansızdır. SEO sizin direkt olarak marka değerinizi arttıran, reklam maliyetlerinizi düşüren, geri dönüşümü yüksek bir çalışma alanıdır. Doğal olarak profesyonel ve kurumsal bir hizmet anlayışı ile yürütülmesi gereken bir çalışmadır.

Eurosoft Kurumsal Hizmetler olarak 2001 yılından beri kesintisiz olarak SEO hizmetleri konusunda sayısız firmaya destek olduk. Her zaman doğru ve gerçekçi yaklaşımlar ürettik ve asla müşterilerimize hayal satmadık.  Eğer hedefiniz kurumsal anlamda uzman ve güvenilir bir firmadan SEO hizmeti almaksa sizlere hizmet vermek bizleri mutlu edecektir.

Bloğumuzdan SEO Yazıları

HEMEN ARA
YOL TARİFİ