Kavacık Mh. Özgür Cd. No:5 Beykoz / IST
0546 418 77 55

Vergi Levhası Olmadan Sosyal Medyada Kredi Kartı İle Şatış Nasıl Yapılır

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN KREDİ KARTI İLE SATIŞ NASIL YAPARIM?

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte sadece gezinmek amaçlı değil alışveriş yapmak içinde sıkça kullanır olduk. E Ticaret artık hayatımızın vazgeçilmez alanlarından birini oluşturdu. Pek çok adını sıkça duyduğumuz online mağazalar sayesinde artık alışveriş merkezine gitmek yerine online olarak E-ticaret sayfalarını gezerek alışverişlerimizi çok daha hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Satın almak istediğimiz kelimeyi arama motoruna yazmak yeterli oluyor. Milyonlarca müşterinin yer aldığı internet dünyasında mağazalar için hedef müşteri potansiyeli durumuna gelmektedir. Sosyal medya da bunlardan biri oluşturuyor, bir mağazanın E-ticaret sitesi olmasa bile online olarak İnstagram, facebook üzerinden satışlarını gerçekleştirebiliyor.

Girişimciliğe yeni adım atmış ve yeni bir şeyler yapmaya çalışan ancak henüz şirketini kurmayan vergi levhasını almamış olanlar, elbetteki bir şeylerle uğraşıyor ve ürünlerini sosyal medya üzerinden satmak istiyorlar. Artık vergi levhası olmayanlar dijital dünyada yerini güvenli bir şekilde alabilecekler, özel bir yazılım firmasının gerçekleştirdiği hizmet ile bu mümkün. İnternetin gelişmeye devam ettiği ve online mağazalardan hatta İnstagram, Facebook gibi sosyal medya üzerinden ürün satmak hayal değil. Üstelik hiçbir vergi levhanız ve web siteniz olmadan bunu gerçekleştirmek çok kolay.

Sosyal medya üzerinden eklemiş olduğunuz her ürünün altına vereceğiniz bir link adresi online olarak kredi kartına satışa aktif bir şekilde başlayabilirsiniz. Vergi levhanız olmadan, E- ticaret siteniz olmadan bu çok kolay ve rahat. Bu sistemi kuran iyzico – iyziLink e kayıt olmanız yetiyor. Üstelik hiç bir ücret ödemeden. Tabi kart çekimlerinde bir komisyon alınıyor ama zaten onu da alamayan pos sistemi bulunmamakta.

Çalışan olsanız bile çok küçük bütçeler ile kendi işinizi kurabilir ve ürün satışını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir hedef strateji belirleyerek karar vermeniz, size online satış ta bir adım öteye taşıyacaktır. Sosyal medyayı arkadaşlarınızı takip etmekten öteye online satış yaparak kazanca dönüştürebilirsiniz.

Farkında olun olmayın E-Ticaret pazarına sunabileceğiniz bir çok ürün yanı başınızda duruyor olabilir. Türkiye’nin uzak bir köşesinde el imalatı erişte ya da kilim yapan bir ev hanımı olabilirsiniz, ya da  her gün önünden geçtiğiniz bir spor ayakkabı mağazası olabilir. Girin mağazaya ürünün fotoğrafını yükleyin sosyal medyaya.  Karınızı koyup (düşük kar oranı satış yüzdesine etkilidir) altına ödeme linkinizi yazın. Ne sermaye ayırmanıza ne de şirket kurmanıza gerek yok.

 

DETAYLI BİLGİ ALMAK VE ÜCRETSİZ HEMEN BAŞVURMAK İÇİN

https://www.iyzico.com/iyzilink  adresine girebilirsiniz.

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
HEMEN ARA
YOL TARİFİ